معرفی مركز پزشكی هسته ای آلفا
بیمه های پایه :
تامین اجتماعی
خدمات درمانی
خدمات درمانی نیروهای مصلح
بیمه های تکمیلی :
آتیه سازان ، حافظ  ، ایران  ، آسیا  ، شرکت فولاد ،  سینا  ، البرز  ، معلم ،  دنا  ، میهن  ، کوثر ،  آرمان ،  کمک رسان sos  ، پارسیان  ، کارآفرین  ، شهرداری تهران ،  مخابرات ایران  ، مخابرات تهران ،  شرکت ارتباطات زیرساخت ، هواپیمایی ملی ایران-هما ،  بانک های ملت  ، تجارت ،  سپه ،  صادارت ،  رفاه  ، ملی  ، مسکن ،  کشاورزی  و کمیته امداد امام خمینی
درباره آلفا
مرکز پزشکی هسته‌ای آلفا فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده و در محیطی مناسب و با در اختیار داشتن پزشکان متخصص و با همکاری تکنولوژیست‌های کارآزموده و نیز دستگاه های پیشرفته و به روز، در دو شیفت صبح و عصر ، آماده ارائه خدمات پزشکی هسته ای و سنجش تراکم استخوان در اسرع وقت و با دقت و کیفیت بالا به مراجعين محترم می باشد.


این مرکز همه روزه غیر از روزهای تعطیل از ساعت8 صبح تا 7 شب و روز های پنجشنبه از 8 صبح تاساعت 14 پذیرای مراجعه کنندگان عزیز می باشد. مرکز پزشکی هسته ای آلفا مفتخر است که یکی از مجهزترین مراکز پزشکی هسته‌ای کشور بوده و با اكثر سازمانها و بیمه‌های پایه، بیمه بانک‌ها و بیمه‌های خصوصی و تکمیلی، طرف قرارداد می‌باشد. مهمترين چشم انداز مرکز پزشكی هسته ای آلفا نگرش اخلاقی ، پایبندی کامل به دانش نوین و بهره گیری از تکنولوژی روز اروپا و آمریکا و ارائه بهترين خدمات به مراجعين محترم می باشد.
| |
Copyright 2017 © Center Of Nuclear Medicine And Measuring Bone Density ALPHA
Powered By : Parsian