معرفی مركز پزشكی هسته ای آلفا
بیماران محترم در بدو ورود به مرکز به اتاق پذیرش مراجعه نموده و در صورتیکه در خواست پزشک ، مربوط به بخش های پزشکی هسته ای بوده و قابل انجام در این مرکز باشد نوبت دهی در اسرع وقت صورت گرفته و مشخصات بیمار در مركز ثبت می گردد. در روز انجام اسكن كارشناسان مركز از بيمار سوالاتی را در رابطه با بیماری مربوط به اسكن درخواستی می پرسند. همچنین مدارک قبلی که مربوط بیماری فوق الذكر می باشد را بررسی كرده و مدارک مورد نیاز برای تفسیر اسکن را از بیمار تحویل می گیرند و نحوه انجام اسکن را برای بیمار توضیح می دهند.

مدارك مورد نیاز در هنگام پذیرش بیمار:
    درخواست کتبی پزشک معالج برای انجام اسکن
    دفترچه بيمه طرف قرارداد با مرکز (در صورت دارا بودن)

دریافت نتیجه تصویربرداری :
با توجه به انجام انواع تصویربرداری در پزشکی هسته ای آلفا، زمان ارائه نتایج یکسان نخواهد بود اما سعی بر آن است تا تحویل نتیجه در کمترین زمان ( تاحد امكان در همان روز پس از اتمام تمام مراحل اسكن )صورت گیرد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت قبلی، با مرکز پزشکی هسته ای آلفا، از طریق صفحه تماس در ارتباط باشید.
درباره آلفا
مرکز پزشکی هسته‌ای آلفا فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده و در محیطی مناسب و با در اختیار داشتن پزشکان متخصص و با همکاری تکنولوژیست‌های کارآزموده و نیز دستگاه های پیشرفته و به روز، در دو شیفت صبح و عصر ، آماده ارائه خدمات پزشکی هسته ای و سنجش تراکم استخوان در اسرع وقت و با دقت و کیفیت بالا به مراجعين محترم می باشد.


این مرکز همه روزه غیر از روزهای تعطیل از ساعت8 صبح تا 7 شب و روز های پنجشنبه از 8 صبح تاساعت 14 پذیرای مراجعه کنندگان عزیز می باشد. مرکز پزشکی هسته ای آلفا مفتخر است که یکی از مجهزترین مراکز پزشکی هسته‌ای کشور بوده و با اكثر سازمانها و بیمه‌های پایه، بیمه بانک‌ها و بیمه‌های خصوصی و تکمیلی، طرف قرارداد می‌باشد. مهمترين چشم انداز مرکز پزشكی هسته ای آلفا نگرش اخلاقی ، پایبندی کامل به دانش نوین و بهره گیری از تکنولوژی روز اروپا و آمریکا و ارائه بهترين خدمات به مراجعين محترم می باشد.
| |
Copyright 2017 © Center Of Nuclear Medicine And Measuring Bone Density ALPHA
Powered By : Parsian